Wpisy użytkownika lyĸa ♡ z dnia 5 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 4

collie221
 
Cześć wszystkim! Ten blog będzie o tematyce MLP:FIM. Będą się tu pojawiać posty, w których będę opisywać kucyki z serialu, ale nie tylko. W skrócie: blog o wszystkim i o niczym. Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :)

~ MagicStar
  • awatar Marvel i X-Men ☢: Powodzenia <3 Zapraszam do mnie
  • awatar RainbowxD: Witaj! Życzę powodzenia w pisaniu :).
Pokaż wszystkie (2) ›
 

collie221
 
alicorn_twilight_sparkle_by_quennyqueen-d5ubrht.jpg


Twilight Sparkle - (pol. Iskra Zmierzchu) dawniej jednorożec, obecnie alicorn. Jedna z głównnych postaci serialu, księżniczka Equestri i najwierniejsza uczennica Księżniczki Celestii. Córka Night Light i Twilight Velvet, młodsza siostra Shining Armora i szwagierka Księżniczki Cadance. Wyróżnia się nadzwyczajnymi zdolnościami i wiedzą magiczną. Urodzona w Canterlocie, mieszkała w bibliotece w Ponyville, (która została zniszczona) i mieszka obecnie w Tęczowym Królestwie Przyjaźni. Twilight posiada fioletową sierść. Grzywa jest ciemno fioletowa z pasemkiem ciemnego fioletu i jasnego różu. Jej oczy są ciemno fioletowe i posiada długie rzęsy. Jej znaczek to bordowa sześcioramienna duża gwiazda na tle mniejszej białej sześcioramiennej gwiazdy otoczona pięcioma małymi sześcioramiennymi białymi gwiazdkami.

my-little-pony-mlp-art-mane-6-Twilight-Sparkle-571750.png


Twilight_Sparkle_by_artist-pauuhanthothecat.png


dawn_of_the_princess__twilight_sparkle__mlp__by_adoptaponyshadow-d6dk3xy.png


twilight_reading_three_books_by_kp_shadowsquirrel-d4avali.jpg


twilit_dream_by_rustedrabbit-d4cnu9o.jpg
  • awatar RainbowxD: Nie przepadam za nią... gdy była jednorożcem ją lubiłam, ale teraz jakoś nie bardzo. Jedynie w Equestria Girls mi się spodobała.
  • awatar ✘Ace✘: KOffam ją.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

collie221
 
rarity_by_kyodashiro-d7h4xhu.png


Rarity - (z ang. rzadkość) jednorożec. Jedna z głównych bohaterek serialu. Obecnie Rarity ma jednokolorową, ciemno fioletową grzywę oraz białą sierść. Jej grzywa jest kręcona. Ma ciemne niebieskie oczy, których design dzieli z Aloe, Lotus, Blossom i Octavią - otoczone długimi rzęsami, wskazujące na jej kobiecość. Jej znaczkiem są trzy błękitne diamenty. Ma niebieski cień do powiek. Ogon jest również kręcony jak grzywa i posiada ona unikalny design. Ma młodszą siostrę Sweetie Belle, a jej rodzice to Magnum i Pearl. Prowadzi Butik Karuzela w Ponyville, jest projektantką mody i krawcową (jedyną w Ponyville), a zarazem sprzedawczynią ubrań. Rarity reprezentuje Klejnot Szczodrości. Ma kotkę o imieniu Opal.

rarity_by_fireflycarnival-d5w2v2g.png


mlp__artistic_rarity_by_keterok-d5ow7s4.jpg


121628 - artist 7nlights rarity.png


mlp_fim___rarity_ps_by_joakaha-d6p7q4v.jpg


rarity__s_tears_by_laurenmagpie-d4sz8lu.jpg


img-2396321-1-eos_rarity_by_fauxsquared-d790tu4.png
 

collie221
 
fluttershy_by_draggincat-d6ool2n.png


Fluttershy - (z ang. flutter - machać, shy - nieśmiała) pegaz, jedna z głównych bohaterek serialu. Opiekuje się zwierzętami (głównie leśnymi). Mieszka w domu na granicach Ponyville i Lasu Everfree. Gdy była źrebięciem mieszkała w Cloudsdale. Fluttershy reprezentuje Klejnot Dobroci. Jej najważniejszym zwierzątkiem jest Angel, o którego szczególnie dba.

bronycon_2012__fluttershy_by_raiponi-d5kje7d.jpg


fluttershy_s_freaky_knowledge_of____knitting__by_aeronjvl-d5nbbct (1).jpg


my-little-pony-mlp-art-Fluttershy-mane-6-473029.png


Fluttershy-fluttershy-29315514-900-506.png


fluttershy__s_magic_by_for_he_who_is_grand-d4cdnks.jpg