• Wpisów: 17
  • Średnio co: 88 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:55
  • Licznik odwiedzin: 2 251 / 1591 dni
 
collie221
 
apple_bloom_by_kakashischika-d73h11s (1).png


Apple Bloom - ziemski kucyk, uczennica. Uczęszcza do klasy razem z Sweetie Belle, Scootaloo, Silver Spoon i Diamond Tiarą. Ma jasnożółtą sierść i grzywę w kolorze karminowym. Ma taki sam wzrost co jej rówieśniczki. Nosi dużą, różową kokardkę. Jej oczy są koloru pomarańczowego. Mała klaczka ponadto posiada unikalny design. Jest młodszą siostrą Big Macintosh'a i Applejack oraz wnuczką Babci Smith, a także kuzynką Babs Seed. Razem z najbliższą rodziną mieszka na farmie Sweet Apple w pobliżu Ponyville.
Nie ma jeszcze swojego znaczka. Należy do "Znaczkowej Ligi" (z ang. Cutie Mark Crusaders)

apple_bloom_draws_spike_by_johnjoseco-d3djb9y.jpg


human_apple_bloom_by_cakelestia-d5jzz3b.png


apple_bloom_by_yamio-d4nalm3.png


older_sweetie_belle_by_twigileia-d61h5lu.png


Sweetie Belle - jednorożec, uczennica. Jest członkinią Znaczkowej Ligi (pełni w niej rolę nieformalnego przywódcy). Ma starszą siostrę Rarity. Sweetie Belle to jasnoszary jednorożec, klacz w wieku szkolnym, o kręconej liliowo - różowej grzywie. Ma jasnozielone oczy, a wzrostem jest identyczna jak jej rówieśniczki. Jej kolor magii jest jasnozielony (jak i oczy). Posiada taki sam design co Sun Glimmer. Jest "gładkim boczkiem" czyli nie posiada znaczka. Ma trzy przyjaciółki Apple Bloom, Scootaloo i Babs Seed. Mieszka z rodzicami, ale w serialu pojawia się głównie wówczas, gdy jest u swojej siostry w butiku.

sweetie_belle_singing_by_mysticalpha-d5h9ati.jpg


Sweetie-Belle-my-little-pony-friendship-is-magic-31899733-429-600.png


anime_sweetie_belle_sketch_by_chibi_jen_hen-d46pwod.jpg


sunset_scootaloo_by_mn27-d5la3n2.png


Scootaloo - (z ang. scoot - wiać) pegaz, uczennica. Należy do Znaczkowej Ligi. Scootaloo jest młodym pegazem o pomarańczowej sierści, grzywie w kolorze magenty i jasnofioletowych oczach. Posiada taki sam design co Archer i podobny do Rainbow Dash. Nie ma jeszcze swojego znaczka. Jej najlepsze przyjaciółki to Sweetie Belle, Apple Bloom i Babs Seed. Podobno jej drugie imię to Absentia.

scootaboom_by_willdrawforfood1-d3hqrh3.png


192863 - artist aeronjvl scootaloo.jpg


awkward_teen_scootaloo_by_purmu-d5aquhb.png


my-little-pony-mlp-art-minor-Scootaloo-494298.png

Nie możesz dodać komentarza.